Prosinec 2016

Proč nemám ráda vánoce?

22. prosince 2016 v 13:46 | Myšlenky obyčejné holky
Ahoj drazí čtenáři,
Dnes mě tedy nenapadla žádná myšlenka ale když je období vánoc tak jsem se rozhodla s vámi podělit o mé pocity co se týče štědrého dne. Asi nečekejte žádné DIY na vánoční dárky nebo že vám sem nasolím supr čupr vánoční atmosféru.. ba naopak.. vánoce pro mě znamenají něco jako pro studenty maturita. Nepříjemný, otravný a navíc to leze do peněz.
Samozřejmě že když jsem byla malá tak jsem vánoce zbožňovala těšila jsem se na to až u štědrovečerní večeře zazvoní zvoneček a my jsme mohli pelášit ke stromečku a pustit se do rozbalování dárečku ale to se poněkud změnilo. Dnes už vánoce neslavím a snažím že jich nějakým způsobem vyhnout. O čem jsou dnešní vánoce? proč si lidi nedokazují celý rok jak se mají rádi a jak jim záleží na svých blízkých.. proč si lidi nekoupí jen tak bez důvodu nějaký dárek z lásky a že si na toho svého blízkého vzpomněli v normální třeba všední den. Nechápu to a nemám to ráda. Celý rok na sebe lidi kašlou a pak přijde 24.12 a všichni se můžou zbláznit. Najednou je 25.12 a už se zase nic neděje.. pak dojíš salát a řízek.. dojíš zbytek cukroví a najednou zjistíš že vlastně nemáš už peníze do další výplaty protože jsi veškeré své finance vrazil do jednoho jediného dne. Byla bych hrozně ráda kdyby si to všichni uvědomili a dokazovali si všichni lásku celý rok a na vánoce si dát třeba nějakou maličkost jako pozornost... Celý rok navštěvovat rodinu a své přátelé a né jen o svátcích sfouknout všechny návštěvy ať pak máte celý rok klid... Já se svou rodinou vánoce neslavím s to přesně tohohle důvodu, navštěvuji je totiž celý rok. :-) Zamyslete se prosím nad tím.. co jste vy lidi vlastně z vánoc udělali.. Vaše obyčejná holka

To čím jsme nebo čím chceme být je opravdu to co chceme nebo se nám líbí jen život ostatních a chceme to taky?

18. prosince 2016 v 14:37 | Myšlenky obyčejné holky
Právě teď sedím u počítače a projíždím instagram české slečny co žije na nejkrásnějším místě jménem Bali
Pořád si říkám že jsem se našla. že to jak žiji mi je nejblíže ale potom si najednou uvědomím že chci vlastně něco jiného. pořád se mi střídají myšlenky.
Příklad...Před pár dny jsem četla článek o tom proč se v dnešní době lidé předvádí drahou kabelkou a supr mejkapem a nevím čím vším když by ve skutečností měli ukázat samu sebe a ne trend téhle doby a v tomhle názoru jsem se našla a naprosto s tím souhlasím ale i přes to jdu a hodím si na intagram selfíčko v novém tričku abych se pochlubila. A to je přesně to co mě mate.. co je vlastně pro mě to ideální? Být ta ovce s dobrými fotkami, outfity a drahou kabelkou nebo být ta osoba co je "jiná" V podvědomí chcí být ta svobodná holka co si žije přesně tak jak chce (Jestli teda vlastně vůbec vím co chci :D ) ale dnešní doba mě táhne přesně tam kam nechci. Zajímalo by mě jestli mám takové zmatené myšlenky jen já nebo to mají i ostatní.
Chci být ta FREE holka co si žije svůj sen ale vím vůbec co je můj sen?
Přeji krásný den a doufám že jsem svou myšlenku napsala tak aby to mělo začátek a konec :-) Vaše obyčejná holka